Sama sebou eBook

Fatimma.cz Sama sebou Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Sama sebou! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Sama sebou a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

NÁZEV SOUBORU: Sama sebou.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,90 MB

ISBN: 9788024925110

POPIS
Fascinovaná temnými erotickými fantaziemi z deníku, který náhodou objevila, lapená mezi dvěma muži, které při pátrání po jeho autorce potkala, přibližuje se Sara krok za krokem k odpovědi na otázku, co se s Rebekou stalo. Zároveň si pomalu začíná uvědomovat, že její nový život je sice o poznání zajímavější než poklidná kariéra učitelky, kterou byla předtím, než přijala nabídku galeristy Marka a podvolila se charismatickému umělci Chrisovi, ale že je také o poznání nebezpečnější a že se až příliš začíná podobat příběhu Rebeccy. A ten je v očích Sary čím dál tím více zlověstně znepokojivý... Druhý díl celosvětově úspěšné erotické série, o níž američtí kritici říkají, že se v ní Padesát odstínů šedi potkává se Základním instinktem.
STÁHNOUT ČÍST
Whitney: Být sama sebou ke stažení zdarma | MovieIN.cz
Kniha Sama sebou Přidat komentář. chandel. 2 20. února. Nenáročná knížka, určitě si najde svoje čtenářky, co ji ocení víc než já :) Chris je boží, ale Sara chvilkama vůbec neví, co chce. ...
LUCI - Sama sebou (Official Video) - YouTube
www.dove.com
SOUVISEJÍCÍ KNIHY