Neslavné konce mocných 1 eBook

Fatimma.cz Neslavné konce mocných 1 Image

INFORMACE

Hledáte knihu Neslavné konce mocných 1? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2003 a autorem je Vladimír Liška? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2003

NÁZEV SOUBORU: Neslavné konce mocných 1.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,41 MB

ISBN: 8073360799

POPIS
Velcí lidé jsou jako meteory, určené spálit zemi – zní slavný výrok Napoleona Bonaparta, jímž se nepochybně mínil sám kvalifikovat. Moc je opojná a ne každý, komu byla v průběhu dějin dána, ji dokázal snést. V této knize, jejíž podtitul zní také „fanatici a oběti“, máte možnost nahlédnout do osudu těch, jimž se moc stala osudnou a jejichž nesmazatelné stopy v lidských dějinách za sebou zanechaly i řadu otazníků. Kde se vzalo Hitlerovo elektrizující charizma a proč pohaslo? Jak se potulný kazatel Rasputin mohl stát vládcem carského Ruska? Skončil Napoleon skutečně ve vyhnanství? Proč je pro nás Cesare Borgia synonymem zla? Jak se stal z historického knížete Vlada Draculy fiktivní „ďábel noci“? Podobné otázky vyvstávají i u osob z českých dějin, ať je to Jan Želivský, prezident Masaryk nebo prvorepublikový generál Gajda.
STÁHNOUT ČÍST
Neslavné konce mocných 2 FONTÁNA ESOTERA, s.r.o.
Neslavné konce mocných 3. Vladimír Liška. 0.0 z 5 hvězdiček. 248 K ...
Neslavné konce mocných / Nejlevnější knihy
Všechny informace o produktu Kniha Neslavné konce mocných, Boží mlýny v dějinách, fanatici a jejich oběti, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Neslavné konce mocných, Boží mlýny v dějinách, fanatici a jejich oběti.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY