Ze života zvracím vzduch eBook

Fatimma.cz Ze života zvracím vzduch Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Ze života zvracím vzduch! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Ze života zvracím vzduch a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

NÁZEV SOUBORU: Ze života zvracím vzduch.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,94 MB

ISBN: 9788087485033

POPIS
Prvotina mladé ostravské autorky obsahující 39 básní seřazených do pěti oddílů - Průletu žalu, Učitelky lovu, Doklepat to All In, Zábradlí do dálek a oddílu A možná hoří. Křehké verše, v nichž "někdy je lepší/ brečet v dešti". Miniatury plné metafor a hudebnosti, také ovšem mladického odmítání "světa se špinavou jehlou". Sbírka, o které napsal básník a publicista Ivan Motýl, že "určitě nezhasne s vypínači ostravských výčepů". Autorka své texty doposud publikovala na internetových blozích a v revue Protimluv.
STÁHNOUT ČÍST
Knihy Vzduch skladem - Heureka.cz
Planety se nemusí pohybovat jen v blízkosti hvězd. Překvapivě se na ně dá narazit i v pustém mezihvězdném prostoru. Jiné mají na svém nebi hned několik Sluncí - a na některých dokonce prší drahokamy. Blogy o různorodosti planet.
Slapy - Ze života ve Slapech
Ze života zvracím vzduch - Kubicová Monika - Prvotina mladé ostravské autorky obsahující 39 básní seřazených do pěti oddílů - Průletu žalu, Učitelky lovu, Doklepat to All In, Zábradlí do dálek a oddílu A možná hoří. Křehké verše, v nichž "někdy je le
SOUVISEJÍCÍ KNIHY