Velké pátrání eBook

Fatimma.cz Velké pátrání Image

INFORMACE

Hledáte knihu Velké pátrání? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2013 a autorem je Barbara Wendelken? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

NÁZEV SOUBORU: Velké pátrání.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,81 MB

ISBN: 9788025313978

POPIS
Velikonoční prázdniny tráví Lucka, Patricie a Petra společně v penzionu babičky. Patricie dostala konečně vysněný fotoaparát a hned se jí podaří dostat se s fotkou zvláštního pavouka do místních novin. Lucka nechce zůstat pozadu a začne bojovat proti chovu slepic v klecích. Holky se pouští do akce, během které záhadně zmizí Petra. Podaří se Lucce a Patriciiztracenou Petru najít?
STÁHNOUT ČÍST
Holky na stopě - Velké pátrání | Albatrosmedia.cz
Holky na stopě - Velké pátrání Barbara Wendelken. Holky se pouští do akce, během které záhadně zmizí Petra. Velikonoční prázdniny tráví Lucka, Patricie a Petra společně v penzionu babičky. Patricie dostala konečně vysněný fotoaparát a hned se jí podaří dostat se s fotkou zvláštního pavouka do místních novin.
Dojemné shledání, pátrání na vlastní pěst, velké zklamání ...
Velké policejní pátrání po školačce, která mohla být unesena! Nakonec ji našli v obchodním centru. Kategorie: Krimi. Zveřejněno: pondělí 20. leden 2020 MLADÁ BOLESLAV - Velká policejní akce se rozběhla v odpoledních hodinách v Mladé Boleslavi. Desítky policistů, psovodi se psy, ale také vrtulník s termovizí.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY