Les kostí eBook

Fatimma.cz Les kostí Image

INFORMACE

Les kostí je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Carrie Ryan. Přečtěte si s námi knihu Les kostí na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

NÁZEV SOUBORU: Les kostí.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,42 MB

ISBN: 9788055602486

POPIS
Hlavná hrdinka Mary žije v postapokalyptickej kolónii, ktorú obklopuje v tesnom zovretí Les kostí plný znesvätených zombií. Obyvateľov pred nimi chráni iba plot z pevného pletiva. Ľudia pomaly zabúdajú na minulosť, podaktorí už ani neveria, že kedysi existovala rozvinutá civilizácia, iní zasa žijú v presvedčení, že za Lesom kostí, v ktorom na nich číha nebezpečenstvo, už nič nie je. Iba nepatrná hŕstka si zachovala vieru v existenciu života za Lesom. Mary hľadá odpovede na nepohodlné otázky: Prečo sa Znesvätení vrátili? Je kolónia naozaj jediným miestom na Zemi, v ktorom dnes existuje život? Dá sa prejsť Lesom kostí a nestať sa Znesvätenou? A ešte čosi – Mary verí v lásku.
STÁHNOUT ČÍST
Les kostí - Robert Holdstock, Jan Dřevíkovský (ilustrácie ...
A přichází titulní novela, Les kostí (The bone forest). Les mytág jsem nečetl (zatím) ale podle všeho je tato novela jakousi glosou k právě první části cyklu. Setkáváme se s dvěma vědci, Georgem Huxleyem a Edwardem Wynne-Jonesem, kteří zkoumají mytága, snaží se zmapovat les až na to jeden z nich doplatí.
Les kostí — Nakladatelství Argo
Ryhopský les. Ryhopský les aneb Les mytág je prapodivná říše, kterou Robert Holdstock stvořil pro svůj cyklus Ryhopský les.Cyklus tvoří knihy: Les mytág, Lavondyss, Hloubení (The Hollowing), Brána ze slonoviny, Brána z rohu, Merlinův les a Avilion. Ryhop má sice po obvodu jen několik mil, ale uvnitř se rozkládá k ostatnímu světu paralelní říše přetrvávající v ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY