Spirit Animals - Soumrak strážců: Krotitel bouří eBook

Fatimma.cz Spirit Animals - Soumrak strážců: Krotitel bouří Image

INFORMACE

Hledáte knihu Spirit Animals - Soumrak strážců: Krotitel bouří? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2019 a autorem je Christina Diaz Gonzalez? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

NÁZEV SOUBORU: Spirit Animals - Soumrak strážců: Krotitel bouří.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,80 MB

ISBN: 9788025341780

POPIS
Naleznou Zelenopláštníci v prastaré knihovně to, co hledají? 7. díl oblíbené fantasy série Spirit Animals: Soumrak strážců.Spirit Animals aneb máš také své spirituální zvíře? Conor, Abeke, Mej-lin a Rolan – kdysi hrdinové Erdasu, nyní falešně obvinění psanci pronásledovaní krutými žoldáky, Přísežníky. V naději, že naleznou odpovědi na své otázky prchají do pouštního města Niloje. Objeví zde tajnou knihovnu, plnou starých knih a svitků, ve kterých je uchovávána prastará moudrost Erdasu. Tu pomáhají střežit jejich staří známí: Takoda, Xanthé a opičák Kov. Nebudou teď díky přítomnosti Zelenopláštníků vystaveni zbytečnému nebezpečí?
STÁHNOUT ČÍST
Kniha Spirit Animals: Soumrak strážců 7 - Krotitel bouří ...
Vaše mobilní číslo potřebujeme kvůli přiřazení položky do Vaší knihovny. Po zadání Vašeho telefonního čísla obdržíte SMS s jednorázovým kódem pro přihlášení.
Spirit Animals: Soumrak strážců - Dráp šelmy ...
díl oblíbené fantasy série Spirit Animals: Soumrak strážců. Conor, Abeke, Mej-lin a Rolan - kdysi hrdinové Erdasu, nyní psanci pronásledovaní krutými žoldáky, Přísežníky. V naději, že naleznou odpovědi na své otázky prchají do pouštního města Niloje.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY