Velké dějiny zemí Koruny české XI.a eBook

Fatimma.cz Velké dějiny zemí Koruny české XI.a Image

INFORMACE

Hledáte knihu Velké dějiny zemí Koruny české XI.a? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2013 a autorem je Jiří Rak? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

NÁZEV SOUBORU: Velké dějiny zemí Koruny české XI.a.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,83 MB

ISBN: 978807432347

POPIS
Autorský tým složený z významných českých historiků předkládá čtenářské veřejnosti nové obšírné zpracování našich dějin, jejichž úplné vypsání českému národu stále chybí. Monumentální, vůbec první české dějiny takového rozsahu vycházejí v osmnácti svazcích. Autoři, přestože mají nejvyšší profesionální ambice, se obracejí především na širší čtenářskou obec, jíž bude dílo sloužit jako spolehlivý zdroj poznání naší historie i jako obraz současné úrovně české historiografie. Jednotlivé svazky jsou vybaveny základním poznámkovým aparátem, zevrubnou bibliografií, bohatým obrazovým a dokumentačním materiálem a rejstříky.
STÁHNOUT ČÍST
Velké dějiny zemí Koruny české XI.a - Jiří Rak | Kniha na ...
Všechny informace o produktu Kniha Velké dějiny zemí Koruny české XI.a - Jiří Rak, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Velké dějiny zemí Koruny české XI.a - Jiří Rak.
Dějiny zemí koruny české - Vyhledávání na Heureka.cz
Velké dějiny zemí Koruny české jsou největším knižním projektem české historiografie.V patnácti dílech, resp. devatenácti svazcích, zachycují politické, kulturní, sociální a hospodářské dějiny na historickém území České koruny od pravěku po rok 1945.Vydavatelem je nakladatelství Paseka.První svazek edice vyšel v roce 1998, poslední svazek v roce 2013.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY