Kréta eBook

Fatimma.cz Kréta Image

INFORMACE

Kréta je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Josef Rančák. Přečtěte si s námi knihu Kréta na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2005

NÁZEV SOUBORU: Kréta.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,14 MB

ISBN: 8086236988

POPIS
Průvodce představuje krásy největšího řeckého ostrova, který bývá považován za kolébku evropské civilizace. Čtenáři poskytuje ucelený přehled o tamní historii, přírodním bohatství a architektonických skvostech. Publikace je systematicky uspořádána podle jednotlivých krajů, jejichž atmosféru přibližuje velké množství obrazového materiálu. K dispozici jsou podrobné turistické informace, včetně tipů na ubytování či sportovní a kulturní vyžití. Průvodce obsahuje rovněž mapy oblastí, plány vybraných měst, slovníček místních pojmů a rejstřík. K publikaci je přiloženo CD-ROM s filmem z dané oblasti.
STÁHNOUT ČÍST
Kréta-Web.cz - Kréta jako na dlani
Poloha ostrova: Kréta, nejjižnější ostrov Řecka, se nachází 100 km od jižní špičky Peloponésu, 175 km od Malé Asie a 800 km severně od Afriky. Od východu na západ je ostrov dlouhý více než 250 km, ze severu na jih asi 60 km široký, v nejužším místě měří pouhých 15 km. Ostrov leží ve Středozemním moři ...
Dovolená u moře: Řecko - Kréta | CK Alexandria
Soutěska Sarakinas Gorge se nachází na jihovýchodě řeckého ostrova Kréta, v pohoří Díkte.. Její další název je také Myrtos, podle stejnojmenné pobřežní vesničky.Leží v blízkosti malé vesnice Mithi a asi 15 km západně od města Ierapetra.. Délka soutěsky je asi 1,5 km a šířka od 3 do 10 metrů, pouze v několika málo bodech dosahuje větší šířky.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY