Horoskopy 2019 eBook

Fatimma.cz Horoskopy 2019 Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Horoskopy 2019! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Horoskopy 2019 a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

NÁZEV SOUBORU: Horoskopy 2019.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,75 MB

ISBN: 9788075840653

POPIS
Stalo se již dobrou tradicí, že každým rokem vydává Olga Krumlovská, známá astroložka a autorka, horoskopy, v nichž si mohou čtenáři najít základní předpovědi na následující rok, rady, čím se řídit a čeho se vyvarovat, jak pečovat o partnerské vztahy, o své zdraví a finance. Horoskopy jsou vypracovány nejen pro základních dvanáct znamení, ale i pro tzv. dekany, jimiž autorka rozděluje každé znamení na tři podznamení, takže jednotlivé předpovědi jsou mnohem výstižnější a přesnější.
STÁHNOUT ČÍST
Váhy Horoskop
Velký horoskop na rok 2019: Co přinese, na co se těšit a čemu se raději vyhnout? Rok se s rokem sešel a my už zase stojíme na prahu toho nového, tentokrát s devatenáctkou na konci. Co přinese a čím si nás získá? A jaký asi bude pro jednotlivá znamení zvěrokruhu? Přečtěte si velký horoskop na rok 2019, ať máte přehled.
Horoskopy | Horoskopy.blesk.cz
Váhy Horoskop. spravedlnost, sympatie, harmonie a intelekt. Horoskop 2020. květen 2020 | červen 2020. Denní horoskop - Váhy. Přestaňte mít spoustu řečí o tom, co byste rádi změnili a opravdu konečně něco udělejte. Podpořte svá slova činy. Vaše okolí už si možná říkalo, že na to nemáte, tak je přesvědčte o opaku!
SOUVISEJÍCÍ KNIHY