Pohádky z kouzelné zahrádky eBook

Fatimma.cz Pohádky z kouzelné zahrádky Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Pohádky z kouzelné zahrádky! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Pohádky z kouzelné zahrádky a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

NÁZEV SOUBORU: Pohádky z kouzelné zahrádky.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,70 MB

ISBN: 9788088162025

POPIS
Představte si zahrádku, kde na jednom stromě rostou hrušky i jablka. Okurky se schovávají, aby vyrostly co nejvíce, a ředkvičky drží štíhlou linii, aby uspěly v soutěži krásy. A to všechno musí zvládnout zahradní skřítek Kotlík, kterému vydatně pomáhají jeho kamarádi skřítek Časíčko, Větrná panenka, detektiv Zrcátko se svým psem Šerlokem a mnozí další. Třicet pohádek s kouzelnými ilustracemi Radomíry Daňkové pomůže dětem objevit tajemství kouzelné zahrádky a seznámit je nenásilnou formou s během přírody a zahradnickým rokem. Každý příběh obsahuje zápletku, která skončí tak, jak pohádky končit mají – dobro vítězí především díky chytrosti a přátelství malých hrdinů a zlo je potrestáno, avšak nemizí navždy. Čas od času se objevuje znovu a objevují se nové starosti, které lze překlenout pouze společnými silami, přátelstvím a důvěrou ve své vlastní schopnosti.
STÁHNOUT ČÍST
Pohádky z kouzelné zahrádky | Dumknihy.cz - knihy po všech ...
Kniha: Pohádky z kouzelné zahrady - Jiří Šandera. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ...
Chytré pohádky z městské zahrádky | Knihy Grada
Pohádky z kouzelné zahrádky. Kdo napsal knihu Pohádky z kouzelné zahrádky? Autorem je Jindra Svitáková. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY