Myslím, že tě miluju eBook

Fatimma.cz Myslím, že tě miluju Image

INFORMACE

Myslím, že tě miluju je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Allison Pearson. Přečtěte si s námi knihu Myslím, že tě miluju na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

NÁZEV SOUBORU: Myslím, že tě miluju.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,56 MB

ISBN: 9788073880965

POPIS
Vtipný, skvěle napsaný a velmi dojemný příběh dívky, které se splní sen z mládí - stane tváří v tvář své lásce. Jen o dvě dekády později, než původně zamýšlela... Vstupujeme do světa dvou nerozlučných kamarádek: Petry a Sharon, které žijí v jižním Walesu v sedmdesátých letech minulého století, a bezmezně obdivují americký popový idol Davida Cassidyho. Časopis pro jeho fanynky se stane dívčí biblí, všechny učí se zpaměti slova jeho písní i dopisů v naději, že se jednoho dne stanou paní Cassidyovou.
STÁHNOUT ČÍST
Víš, že tě miluju? (Estelle Maskame) | Detail knihy | ČBDB.cz
když myslím na tebe, tají se mi dech. Když tě mám u sebe, běhá mi mráz po zádech. Znáš to moc dobře. Já jsem tvá jediná, ale i ty jsi můj jediný. Milujeme se spolu, s pocitem bez viny. Jednou přijdeš za mnou a říkáš, že moje děti budou i tvoje. A víš, že já vím, že pravda v tom je.
Myslim ze te miluju | Sleviste.cz
Myslím, že tě miluju. Kdo napsal knihu Myslím, že tě miluju? Autorem je Allison Pearson. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY