Velrybí cesta eBook

Fatimma.cz Velrybí cesta Image

INFORMACE

Hledáte knihu Velrybí cesta? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2011 a autorem je Robert Low? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

NÁZEV SOUBORU: Velrybí cesta.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,79 MB

ISBN: 9788073818777

POPIS
Malé vikinské bratrstvo svázané vzájemnou přísahou bojuje s mořem, lstivými protivníky i nástrahami osudu. Touha po bohatství a dobrodružství je zavede ze Skandinávie až hluboko do ruských stepí. Život těchto severských nájezdníků je těžký, což dobře pozná i mladý Orm Ruriksson, který se řízením osudu dostává na jejich loď Fjord Elk. Posádka se nebojí plout na otevřené moře a bez zábran loupí na objednávku posvátné křesťanské relikvie. Proto dostanou nadlidský úkol - získat meč vykovaný z kopí osudu, jímž byl probodnut bok "Bílému Kristu".
STÁHNOUT ČÍST
Cestopis Norsko 2017 - Velryby v Andenes - Pozorování ...
Kniha: Velrybí cesta (Robert Low). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus!
Velrybí cesta | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách
Malé vikinské bratrstvo svázané vzájemnou přísahou bojuje s mořem, lstivými protivníky i nástrahami osudu. Touha po bohatství a dobrodružství je zavede ze Skandinávie až hluboko do ruských stepí. Život těchto severských nájezdníků je těžký, což dobře pozná i mladý Orm Ruriksson, který se řízením osudu dostává na jejich loď Fjord Elk.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY