Prameny pro divoké osly eBook

Fatimma.cz Prameny pro divoké osly Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Prameny pro divoké osly! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Prameny pro divoké osly a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2020

NÁZEV SOUBORU: Prameny pro divoké osly.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,66 MB

ISBN: 9788076012820

POPIS
Biblické texty promlouvají k dnešnímu člověkuStarozákoník Jiří Beneš probírá spolu s Petrem Vaďurou známé i méně známé texty ze Starého i Nového zákona. Kniha je přepisem rozhovorů odvysílaných v pořadu Ranní slovo na stanici Vltava v letech 2003 až 2016 a navazuje na předchozí knihu obou autorů s názvem Nevystižitelný Bůh? Vyšehrad 2010). Ať již je to vyprávění o pádu prvního lidského páru zachycené v knize Genesis, otázky, které zkoušený Jób klade Bohu, žalmistova výzva k tomu „zpívat Hospodinu novou píseň“ nebo třeba Ježíšovo podobenství o bohatci a chudém Lazarovi, rozhovor nechává biblický text rozeznít bohatství jeho významů. Dva tisíce let staré texty se hluboce dotýkají života a problémů dnešního člověka.
STÁHNOUT ČÍST
Prameny pro divoké osly levně, cena 315 Kč | Srovnání cen ...
Prameny pro divoké osly Jiří Bene š, Petr ... který Komenský zpracoval pro potřeby svých krajanů v exilu. Byl zamýšlen jako náhrada za nesnadno dostupnou Bibli kralickou.
Kniha prameny | HLEDEJCENY.cz
Prameny pro divoké osly. Kdo napsal knihu Prameny pro divoké osly? Autorem je Petr Vaďura, Jiří Beneš. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY