V trávníku eBook

Fatimma.cz V trávníku Image

INFORMACE

V trávníku je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Eva Koupová. Přečtěte si s námi knihu V trávníku na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

NÁZEV SOUBORU: V trávníku.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,74 MB

ISBN: 9788024752921

POPIS
Zprostředkujte dětem předškolního a mladšího školního věku pohádkovou formou svět hmyzu. Získají tak hlubší zájem o přírodu. Poselství jednotlivých pohádek v dětech probouzí zásady slušného chování a morálky. Dítě se může vžít do jednotlivých pohádkových hrdinů v podobě zvířat - konfrontací s jejich životními situacemi a svými vlastními zkušenostmi může nalézt řešení mnoha svých všednodenních problémů. Jednoduchá témata nabízí možnost k další hravé činnosti či pokračujícímu rozhovoru. Příběhy jsou doplněny dvěma typy ilustrací - realistickou kresbou podle fotografie a také milými skrytě vtipnými ilustracemi doplňujícími děj.
STÁHNOUT ČÍST
Likvidace plevelu a mechu v trávníku - Miluju svůj trávník
Díky trávníkovým obrubníkům si můžete zjednodušit sekání trávy v místech, kde trávník přechází v květinové záhony. Obrubníky úplně zabraňují prorůstání trávníku tam, kde je to nežádoucí. Přestože tyto obrubníky nejsou nijak výrazným stavebním prvkem, i tak je dobré si jejich provedení řádně rozmyslet.
Jak ochránit svůj trávník před plevelem a mechem? Ptejte ...
Jak z likvidovat klíšťata v trávníku 6.4.2014 23.12.2018 Michal Kudrna žádný komentář klíště Po velmi teplé zimě se radujeme z rychlého příchodu jara, ale v trávě na nás číhá nebezpečí v podobě klíšťat.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY