On y va! 1 (učebnice bez CD) eBook

Fatimma.cz On y va!  1 (učebnice bez CD) Image

INFORMACE

Trávit čas knihou On y va! 1 (učebnice bez CD)! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu On y va! 1 (učebnice bez CD) a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

NÁZEV SOUBORU: On y va! 1 (učebnice bez CD).pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,73 MB

ISBN: 9788073352035

POPIS
První díl nového, přepracovaného učebnicového kompletu pro studenty, kteří hodlají po čtyřletém studiu z tohoto jazyka maturovat. Učebnice je založena na srovnání francouzštiny jako cizího jazyka s češtinou a sleduje dvojí cíl: položit pevný základ komunikativní a jazykové kompetence umožňující dorozumění v běžných životních situacích a současně seznámit s reáliemi francouzsky mluvících zemí.Učebnice obsahuje texty k různým konverzačním tématům, gramatický výklad a cvičení, v přílohách je začleněn přehled gramatiky, informace o reáliích francouzsky mluvících zemí, klíč k autokorektivním cvičením a dále francouzsko-český a česko-francouzský slovníček.Učebnice získala schvalovací doložku MŠMT ČR pro výuku francouzštiny na středních školách. Vzhledem ke značnému rozsahu cvičení (jejichž řešení si studující může v klíči sám ověřit) a nahrávek je učebnice vhodná i pro samouky a pro výuku v nejrůznějších kursech, včetně kursů pro dospělé. Cílem tohoto prvního dílu učebnice je zvládnutí francouzštiny na základní úrovni (stupeň A1 Evropského jazykového rámce).
STÁHNOUT ČÍST
Francouzština, Textbook - Megaknihy.cz
Učebnice.com Učebnice MŠ, ZŠ, SŠ Učebnice pro ZŠ a SŠ Střední školy Cizí jazyky Francouzština Forum, Espaces Forum, Espaces řadit podle názvu názvu sestupně ceny ceny sestupně
ON Y VA! 2 - Francouzština pro střední školy ...
Do odvolání pozastavujeme odesílání zásilek do zahraničí! V rámci ČR expedujeme bez omezení v běžných dodacích lhůtách. Děkujeme za pochopení. ... 600 cvičení pro nácvik správné výslovnosti, 6 hodin nahrávek. Součástí učebnice je CD s nahrávkami... Delphine Ripaud ISBN: 978-2-278-08339-8 ... Alter Ego 1 Učebnice.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY