Svět, který stvořil Jones eBook

Fatimma.cz Svět, který stvořil Jones Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Svět, který stvořil Jones! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Svět, který stvořil Jones a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2003

NÁZEV SOUBORU: Svět, který stvořil Jones.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,12 MB

ISBN: 8071931608

POPIS
Floyd Jones je zachmuřený, nehezký, trochu šílený, ale v krátké době se z jarmarečního jasnovidce stává vůdcem mas, který otřásá celou planetou. Dar předprožití mu skutečně zjednodušuje cestu na vrchol moci, ale přesto to není příčina příchodu nového mesiáše. Jones dává lidem, ovlivněným právě skončenou atomovou válkou, něco navíc, něco, po čem touží ze všeho nejvíce – sen. A přesto, že dovede svět na pokraj záhuby, zástupy Jonesových uctívačů rostou…
STÁHNOUT ČÍST
Dick philip k svet ktery stvoril jones | Sleviste.cz
Myslím, že tohle byla jedna z autorových prvních knížek a je to poznat. Philip K. Dick patří k mým oblíbeným autorům, ale Svět, který stvořil Jones mě nudil a buď jsem se do děje moc zamotala nebo tam skutečně bylo několik nesmyslů.
Svět, který stvořil Jones (Philip K. Dick) | Detail knihy ...
P. K. Dick patří mezi mé oblíbené spisovatele (již jsem zde něco psal o jeho slavné knize Ubik), takže když mé oči spatřily na prodejním pultě knihu "Svět, který stvořil Jones" ve výprodeji.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY