Hlídka v Bezčasí eBook

Fatimma.cz Hlídka v Bezčasí Image

INFORMACE

Hlídka v Bezčasí je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Marisha Pessl. Přečtěte si s námi knihu Hlídka v Bezčasí na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2020

NÁZEV SOUBORU: Hlídka v Bezčasí.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,73 MB

ISBN: 9788025730751

POPIS
Oceňovaná americká autorka bestselleru Vybrané okruhy z mechaniky pohrom věnovala svou novou knížku mladým čtenářům. Beatrice nepromluvila se svými někdejšími kamarády z drahé internátní školy od tajemné smrti svého přítele Jima. Je přesvědčená, že jeden z nich ví, co se mu tehdy doopravdy stalo. Znova se s nimi setkává až po roce, ale hned při návratu z prvního společného flámu jejich auto v bouřlivé noci havaruje. Z nehody sice vyváznou, vzápětí však zabuší na jejich dveře zlověstně vypadající muž a oznámí jim šokující zprávu: všichni jsou mrtví, jeden z nich však má šanci žít dál. Stačí, aby se shodli, kdo to má být… Tak začíná jejich hlídka v Bezčasí. Během neustále se opakující časové smyčky se roztáčí kolotoč obviňování a podezírání. Přitom postupně vychází najevo i to, co se stalo s Jimem a jak jeho smrt jejich současnou situaci ovlivnila.
STÁHNOUT ČÍST
Pessl, Marisha : Hlídka v bezčasí
Hlídka v Bezčasí Autor: Marisha Pessl Nakladatelství: Argo Počet stran: 272 stran Jazyk: česk ...
Hlídka v Bezčasí - Marisha Pesslová | KOSMAS.cz - vaše ...
Hlídka v Bezčasí Od tajemné smrti svého přítele Jima Beatrice se svými někdejšími kamarády z drahé internátní školy nepromluvila. Je přesvědčená, že jeden z nich ví, co se tehdy Jimovi doopravdy stalo.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY