Jak vést a motivovat lidi eBook

Fatimma.cz Jak vést a motivovat lidi Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Jak vést a motivovat lidi! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Jak vést a motivovat lidi a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2008

NÁZEV SOUBORU: Jak vést a motivovat lidi.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,49 MB

ISBN: 9788025122358

POPIS
Manažer se pozná podle toho, jak umí práci rozdělit a předat jiným. Musí umět pomocí druhých dojít co nejkratší cestou k cíli. Ale pro jaký způsob vedení se jako řídící osoba rozhodnout? Být tvrdý a „pes“, nebo na to jít raději přátelsky a po dobrém? Jak poznám, jaká taktika by vůči podřízeným, které mám, seděla nejlépe? Publikace, kterou držíte v ruce, vám pomůže uvědomit si sebe sama a vylepšit své dovednosti. Poučíte se, jaké existují styly řízení a prostřednictvím testů poznáte, který by mohl být pro vaši situaci a povahu ten nejschůdnější. Zopakujete si i prohloubíte znalosti, jak definovat úkol, jak jej předat, kontrolovat i korigovat. Titul obsahuje také kapitoly o hodnocení pracovního výkonu, o osobním rozvoji, o koučování, o tom, jak vést kolegy na stejné úrovni. Je určen pro manažery, kteří jsou „denně v boji“, pro které je čas drahý a kteří na sobě potřebují co nejrychleji „zapracovat“.
STÁHNOUT ČÍST
Příručka správného šéfa: 5 rad, jak vést lidi a vycházet s ...
Co lidi motivuje? Jak jsme se už zmínili, významným motivem jsou pro většinu lidí peníze. Někteří jsou tímto motivem ovlivněni velmi silně, někteří o něco méně. Pro jiné je důležitým motivem osobní postavení. Dáte-li takovému člověku možnost vést menší skupinu lidí, bude se snažit a vyjde vám vstříc.
Jak motivovat lidi | Sleviste.cz
Nejlevnější Jak vést a motivovat lidi akční ceny - Levné Jak vést a motivovat lidi. Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Jak vést a motivovat lidi stojí 169 Kč. Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Jak vést a motivovat lidi najdete u nás.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY