Zničí nás klima nebo boj s klimatem eBook

Fatimma.cz Zničí nás klima nebo boj s klimatem Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Zničí nás klima nebo boj s klimatem! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Zničí nás klima nebo boj s klimatem a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

NÁZEV SOUBORU: Zničí nás klima nebo boj s klimatem.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,37 MB

ISBN: 9788027105892

POPIS
Nová kniha Václava Klause navazuje na jeho velmi úspěšnou „Modrou, nikoli zelenou planetu“, která vyšla česky v roce 2007 a dočkala se osmnácti cizojazyčných vydání.Za těch deset let Václav Klaus své přesvědčení, že přes masivní manipulaci a propagandu údajného globálního oteplování není ohroženo klima, ale naše svoboda, nezměnil. Smyslem této jeho nové knihy není převyprávění knihy „staré“. Jde o originální autorův pokus podělit se s čtenáři o to, co všechno se za uplynulých deset let ve světě na základě bezohledné indoktrinace lidí, mládeže a zejména dětí ideology klimatického alarmismu změnilo a jaké škody byly napáchány.Autor se detailně věnuje nejen souboji klimatického alarmismu s myšlenkami lidské racionality a svobody ve sféře vědy, ekonomiky, politiky i vzdělání, ale důsledky tohoto souboje posuzuje i v širších společenských souvislostech.Současná debata o globálním oteplování ubrala na své intenzitě jen zdánlivě. I proto je třeba nejnovější knihu Václava Klause považovat za další cenný a inspirující příspěvek k obhajobě lidské svobody před zelenou levicovou ideologií.
STÁHNOUT ČÍST
Václav Klaus: Zničí nás klima, nebo boj s klimatem ...
Zničí nás klima nebo boj s klimatem 99,-Není dostupné Zničí nás klima nebo boj s klimatem Nová kniha Václava Klause navazuje na jeho velmi úspěšnou „Modrou, nikoli zelenou planetu", která vyšla česky v roce 2007 a dočkala se osmnácti cizojazyčných vydání.
Zničí nás klima nebo boj s klimatem alternativy - Heureka.cz
Václav Klaus: Zničí nás klima, nebo boj s klimatem? Knihy, 12. 5. 2017 . V pátek 12. května 2017 vydalo nakladatelství Cosmopolis v Nakladatelském domě GRADA knihu Václava Klause s názvem „Zničí nás klima, nebo boj s klimatem?".
SOUVISEJÍCÍ KNIHY