Encyklopedie světové architektury (část I. A-K a část II. L-Ž) eBook

Fatimma.cz Encyklopedie světové architektury (část I. A-K a část II. L-Ž) Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Encyklopedie světové architektury (část I. A-K a část II. L-Ž)! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Encyklopedie světové architektury (část I. A-K a část II. L-Ž) a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2002

NÁZEV SOUBORU: Encyklopedie světové architektury (část I. A-K a část II. L-Ž).pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,15 MB

ISBN: 8086223906

POPIS
Dvojzväzková Encyklopedie světové architektury je základná výkladová príručka k teórii a dejinám architektúry. Obsahuje na viac ako tisíc stranách takmer 3000 hesiel, sprevádzaných 980 ilustráciami. Čitateľ tu nájde informácie zo všetkých architektonických odborov a epôch.
STÁHNOUT ČÍST
PDF Martin Reiner (* 1900 - † 1973)
Výuka & studium: Tento oddíl stránek slouží pro lepší orientaci v široké problematice románského umění a architektury. V první řadě je zde uveden průběžně doplňovaný přehled všeobecné tématické literatury, který zahrnuje jak stěžejní monografie, tak důležité články. Následuje výběr z regionální literatury a pramenů týkajících se blíže zkoumaných ...
PDF Manuál - Cas
Latina pro gymnazia I a II jiří pech vydala leda Dohodou *Latina pro gymnázia I. Autor: jiří pech vydalo nakladatelství Leda v praze počet stran:404 5.vydání ISBN 978-80-7335-295- ČESKÉ VYDÁNÍ MĚKKÁ VAZBA *LATINA PRO GYMNÁZIA II.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY