Even zikaron - paměť židovských náhrobních kamenů eBook

Fatimma.cz Even zikaron - paměť židovských náhrobních kamenů Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Even zikaron - paměť židovských náhrobních kamenů! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Even zikaron - paměť židovských náhrobních kamenů a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2020

NÁZEV SOUBORU: Even zikaron - paměť židovských náhrobních kamenů.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,84 MB

ISBN: 9788090397866

POPIS
Publikace Even zikaron – paměť židovských náhrobních kamenů je věnovaná jihočeskému židovskému hřbitovu v Milevsku, založenému na počátku 18. století. Seznamuje s historií tamního židovského osídlení a zveřejňuje výsledky podrobné dokumentace hřbitova, kterou provedla společnost Matana a.s. ve spolupráci s Židovským muzeem v Praze. Publikace slouží jako průvodce hřbitovem a seznamuje s životními příběhy pohřbených osobností. Kromě fotografií náhrobků obsahuje dobové dokumenty, přehledný plán hřbitova a rodokmen zakladatele hřbitova.
STÁHNOUT ČÍST
Even zikaron - Paměť židovských náhrobních kamenů v Telči
Publikace Even zikaron - Paměť židovských náhrobních kamenů je věnovaná jihočeskému židovskému hřbitovu v Milevsku, založenému na počátku 18. století. Seznamuje s historií tamního židovského osídlení a zveřejňuje výsledky podrobné dokumentace hřbitova, kterou provedla společnost Matana a.s. ve spolupráci s Židovským muzeem v Praze. Publikace slouží jako ...
Even zikaron - Paměť židovských náhrobních kamenů v Telči ...
Publikace Even zikaron - paměť židovských náhrobních kamenů je věnovaná jihočeskému židovskému hřbitovu v Milevsku, založenému na počátku 18. století.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY