Základy fyzikální chemie eBook

Fatimma.cz Základy fyzikální chemie Image

INFORMACE

Hledáte knihu Základy fyzikální chemie? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2009 a autorem je Alice Lázníčková? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

NÁZEV SOUBORU: Základy fyzikální chemie.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,67 MB

ISBN: 9788024615110

POPIS
Učební text je určen studentům oborů Farmacie a Zdravotnická bioanalytika na Farmaceutické fakultě UK. Neklade si za cíl seznámit čtenáře podrobně s celou šíří fyzikální chemie. Osahuje pouze některé kapitoly tohoto oboru, které mají posloužit jako základní znalosti při dalším studiu zejména analytické chemie a farmaceutické technologie. Obecné zákonitosti formulované fyzikální chemií lze samozřejmě využít i v dalších oborech.Fyzikální chemie tedy není pouhým mezioborem na pomezí fyziky a chemie, jde o samostatnou disciplínu, která používá fyzikální nástroje ke zkoumání chemických pochodů. Mnohé zákonitosti, které fyzikální chemie nachází, jsou platné i mimo oblast chemie.
STÁHNOUT ČÍST
Wikipedie:WikiProjekt Chemie/Základní program - Wikipedie
Základy chemie léčivých látek (ZCLL1/ZCLL2) Garanti: Mgr. Lenka Keprtová Vyučující: Mgr. Lenka Keprtová Obsah přednášky. Účelem tohoto předmětu je seznámit studenty s problematikou studia léčiv v prvé řadě z hlediska chemického a částečně i biologického.
Předměty bakalářského studia - Ústav fyzikální chemie
Chemická rovnováha - tahák. Přehled - Gibbsova energie + chemická rovnováha. Základy fyzikální chemie [C4660]
SOUVISEJÍCÍ KNIHY