Na kole s Michalem Jančaříkem. Česká Kanada eBook

Fatimma.cz Na kole s Michalem Jančaříkem. Česká Kanada Image

INFORMACE

Na kole s Michalem Jančaříkem. Česká Kanada je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Michal Jančařík. Přečtěte si s námi knihu Na kole s Michalem Jančaříkem. Česká Kanada na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

NÁZEV SOUBORU: Na kole s Michalem Jančaříkem. Česká Kanada.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,69 MB

ISBN: 9788026065494

POPIS
Cykloprůvodce "Na kole Českou Kanadou s Michalem Jančaříkem" obsahuje 10 cyklovýletů, 432 km tras, detailní mapy, grafikony převýšení a také přes 250 fotografií.Autor Michal Jančařík širší veřejnosti známý především z TV obrazovky /Počasí, Snídaně s Novou, ale také Cyklotoulky/, navazuje na úspěšnou prvotinu "Na kole Šumavou". V cykloprůvodci vychází ze svých nesčetných zkušeností s územím tzv. České Kanady, které navštěvuje přes dvacet let a kde také natáčel několik dílů TV pořadu Cyklotoulky. Trojmezí Čech, Moravy a Rakouska je de facto nejjižnějším výběžkem Vysočiny a nabízí mírně zvlněnou krajinu protkanou balvany, rybníky a také řadou skvostných renesančních měst jako Jindřichův Hradec, nebo Slavonice.Poznejte překrásnou, ale dosud neobjevenou Českou Kanadu s Michalem Jančaříkem.
STÁHNOUT ČÍST
Na kole s Michalem Jančaříkem - Česká Kanada (Michal ...
Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.
Na kole s Michalem Jančaříkem - Česká Kanada, Michal ...
Kupte knihu Na kole s Michalem Jančaříkem. Šumava (Michal Jančařík) v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY