Novohradsko eBook

Fatimma.cz Novohradsko Image

INFORMACE

Novohradsko je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Václav Vochozka. Přečtěte si s námi knihu Novohradsko na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

NÁZEV SOUBORU: Novohradsko.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,78 MB

ISBN: 9788027037766

POPIS
Kniha pojednává o historii kraje, popisuje historii vzdálenou i nedávnou, příběhy lidí dávno zemřelých i současníků. Kreslí osudovou linku kraje, který dramaticky střídal období vzkvětu a temna. Autor se v osobním vyprávění vrací až do hlubokých počátků osídlení kraje, velký prostor věnuje jeho rozkvětu za vlády Buquoyů, aby se dostal až do blízké minulosti a současnosti, kde se zaměřuje zejména na tématy krajiny a lesa. Chronologickou linku protkává osobními příhodami se specifickým humorným nádechem. Ve výsledku předestře čtenáři ucelený obraz života kdysi a dnes v tajemné oblasti Novohradských hor.Kniha obsahuje 30stránkovou fotogalerii se souborem unikátních historických fotografií z oblasti kolem Hojné Vody, někdejšího loveckého zámku Žofín nebo Černého údolí, pocházejících z přelomu 19. a 20. století. Celkem obsahuje přes 80 historických fotografií, aktuální letecké a krajinářské fotografie i porovnávací fotografie významných míst dnes a před stoletím.
STÁHNOUT ČÍST
Novohradské hory - Tipy na výlet
Novohradsko - stopy lidí (Václav Vochozka) Cena vč. DPH: 499 Kč Cena pro členy klubu typu B: 449 Kč Cena pro členy klubu typu C: 449 Kč. Výpravná velkoformátová publikace o Novohradských horách.
Prodej uhlí třeboňsko, novohradsko - Uhelný sklad Staněk
POKUD ZAPLATÍTE A NEMŮŽETE SE LEKCE ČI KURZU ZÚČASTNIT A OMLUVÍTE SE MI: 1 TÝDEN před konáním lekce nebo kurzu, bude Vám vrácena celá uhrazená částka.; 3 DNY před konáním lekce nebo kurzu, bude Vám vráceno 50% z částky. (Pokud ale za sebe zajistíte náhradníka, který si lekci nebo kurz včas uhradí, bude Vám vrácena celá částka)
SOUVISEJÍCÍ KNIHY