Křeček eBook

Fatimma.cz Křeček Image

INFORMACE

Křeček je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Peter Fritzsche. Přečtěte si s námi knihu Křeček na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

NÁZEV SOUBORU: Křeček.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,86 MB

ISBN: 9788072365845

POPIS
Křečkují vše, co dokážou pobrat! Teprve když se setmí, probouzejí se křečci k opravdovému životu. Horlivě šplhají, hrabou a samozřejmě "křečkují". S těmito roztomilými chlapíky budete doma zažívat samé legrační situace. A s trochou trpělivosti si čilý společník již brzy pochutná na prvním pamlsku přímo z vaší ruky. Aby se váš křeček cítil stále dobře, přečtěte si v tomto rádci všechno, co je třeba vědět o jeho chovu, péči, krmení a zdraví. A navíc dostanete řadu osvědčených tipů a nápadů na ty nejlepší prolézací atrakce, které jsou zárukou dostatečného pohybu.
STÁHNOUT ČÍST
Krecek dzungarsky - inzerce - Bazoš.cz
Křeček Džungarský (Phodopus sungorus) Délka těla:6,5-10 cm,délka ocasu:1 cm,váha:35-55 g.Způsob života:Aktivní je především v noci za tmy,ve dne většinou spí.Můž ou se chovat samostatně,v páru i menších skupinkách(zde ale záleží na povahách jedinců).Základní barva srsti je šedá s tmavým pruhem na zádech,bříško mají bílé,ale podařilo se vyšlechtit ...
Stanislav Křeček - Wikipedie
Křeček a jeho chov. Křeček. Domácí mazlíček - důležitý výchovný prostředek. 28.3.2013. Deset nejoblíbenějších domácích mazlíčků (první část) 23.3.2013. Jak chovat křečíka džungarského (první část) 16.3.2013. Štítky.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY