Malý kouzelník 1 eBook

Fatimma.cz Malý kouzelník 1 Image

INFORMACE

Malý kouzelník 1 je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Duško Prolušić. Přečtěte si s námi knihu Malý kouzelník 1 na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2006

NÁZEV SOUBORU: Malý kouzelník 1.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,70 MB

ISBN: 802510995X

POPIS
Přinášíme vám netradičně zpracovanou příručku pro začínající kouzelníky, s níž nebude problém ohromit návštěvu, rodiče nebo kamarády kouzlem, za které by se nemusel stydět ani čaroděj Harry. V knize najdete jak kouzla jednoduchá, která se naučíte za malý okamžik, tak i kouzla složitější, k nimž je potřeba trocha přípravy a cviku. Každému kouzlu jsou věnovány dvě strany. Dočtete se zde nejen to, jak kouzlo správně provádět, ale i co přitom říkat, jak se tvářit a jaké pomůcky si nachystat. Prostě vše k tomu, abyste kouzlo brzy prováděli stejně jako zkušený kouzelnický mistr. Do tajemství jednotlivých kouzel vám pomohou proniknout také názorné obrázky. Přejeme vám hodně úspěchů při vašem čarování!
STÁHNOUT ČÍST
Malý pitaval z velkého města 1 - YouTube
Malý kouzelník 2 - [24.3. 2020] Prodám melého kouzelníka 2. 50 Kč ...
Maly kouzelnik - bazar - Bazoš.cz
Kategorie Malý kouzelník je určená dětem, které milují kouzla a čáry. Obsahuje veškeré párty produkty, které budete při přípravě potřebovat. Objednávejte ze široké nabídky papírového nádobí, ubrusů, ubrousků a dekorací s kouzelnickým motivem. Myslete i na balónky, příbory a brčka.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY