Kam se poděl můj Sýr? eBook

Fatimma.cz Kam se poděl můj Sýr? Image

INFORMACE

Kam se poděl můj Sýr? je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Spencer Johnson. Přečtěte si s námi knihu Kam se poděl můj Sýr? na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2001

NÁZEV SOUBORU: Kam se poděl můj Sýr?.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,79 MB

ISBN: 8072057987

POPIS
Úžasný způsob s různými podobenstvími, jak se vyrovnat se změnami ve Vaší práci a Vašem životě.Jedná se o podobenství, které odhaluje hluboké pravdy o změně. Je to zábavný a poučný příběh o čtyřech zajímavých postavičkách, které žijí v "Bludišti", kde hledají "Sýr". Sýr je metaforou toho, co v životě chceme, ať už je to zaměstnání, partnerský vztah, peníze, dům, svoboda, dobré zdraví, společenské uznání nebo duševní vyrovnanost. Bludiště je místo, kde hledáme to, co chceme.
STÁHNOUT ČÍST
Spencer Johnson: Kam se poděl můj sýr? (recenze) - Blog ...
Kam se poděl můj sýr? je nejen hezky jednoduše napsaná, ale Martin Zahálka ji ještě hezčeji vypráví (domyslete si, prosím, špetku sarkasmu). Všichni jsme jakoby myšky - trošku hloupé, ale i zvídavé, jsme v nesnázích či složité situaci (proč bychom jinak po téhle knize sáhli?) a všichni chceme nakopnout ke změně, nebo alespoň uchlácholit, že změna je možná.
Spencer Johnson: Kam se poděl můj sýr? (recenze) - Blog ...
Kupte knihu Kam se poděl můj sýr? (Spencer Johnson, Kenneth Blanchard) s 20 % slevou za 159 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY