Probuzení eBook

Fatimma.cz Probuzení Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Probuzení! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Probuzení a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

NÁZEV SOUBORU: Probuzení.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,19 MB

ISBN: 9788074660788

POPIS
McKenzie se seznámí s Julianem, ambiciózním kardiochirurgem, který natolik touží po uznání, že experimentuje na živých lidech. Julian ji vláká do tajné ordinace, tam ji omámí, přivodí srdeční kolaps a pak se marně pokouší o resuscitaci. V domnění, že zemřela, se těla zbaví. Jenže dívku najdou a ona polomrtvá opět skončí na operačním sále…vJulianových rukou.
STÁHNOUT ČÍST
Stevens, Amanda : Probuzení
Uspané Windows v podobě počítače, notebooku či tabletu by rozhodně měly požadovat zadání hesla při probuzení. To je jedna důležitá věc, kterou je třeba říci, než se dozvíte jak to udělat, aby ho nechtěly. Pokud máte složité heslo (a měli byste mít), tak můžete zkusit použít číselný pin, ten může dostatečně ochránit vaše zařízení před…
Hřbitovní královna: Probuzení - Amanda Stevens | Databáze knih
Po zakoupení nemovitosti v roce 2007 otevíráme nový prostor Meditační centrum Probuzení, s cílem podporovat a rozvíjet duchovní a humanitární hodnoty. A to ve vzdělávání, sportovních či kulturních aktivitách dětí a dospělých. Chtěli jsme vybudovat centrum pro lidi zdravé i ty, kteří už mají nějaké omezení v pohybu.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY