Nevítaní (český jazyk) eBook

Fatimma.cz Nevítaní (český jazyk) Image

INFORMACE

Hledáte knihu Nevítaní (český jazyk)? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2014 a autorem je Sophie Jordan? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

NÁZEV SOUBORU: Nevítaní (český jazyk).pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,47 MB

ISBN: 9788074477393

POPIS
Genetická informace nikdy nelže. Pokud se v ní píše, že jsi vrah, jednou se jím určitě staneš. Je rok 2021 a ve Spojených státech amerických se několikanásobně zvýšil počet vražd. Čím dál tím více lidí má totiž tzv. HTS syndrom – jejich DNA obsahuje vraždicí gen. Davy je téměř dokonalá studentka prestižní střední školy, je krásná, chodí s úžasným klukem a je velmi talentovanou hudebnicí. Ale jednoho dne se celý její perfektní život sesype jako domeček z karet. Do jejího domu dorazí zástupci vlády a řeknou jí, že je nositelkou, tedy že je HTS pozitivní. Vlastní rodiče se jí začnou bát, přestože nikdy nikomu neublížila, vyhodí ji ze školy a ztratí všechno, co měla, o co se snažila, svou budoucnost. Nositelů přibývá a svět, jak ho známe, se mění. Nikdo už se necítí v bezpečí. Lidi s HTS se začnou zavírat do internačních táborů. Davy má ale nakonec štěstí. Ocitne se ve speciálním výcvikovém táboře. Pokud se to dá považovat za štěstí – co z ní bude, když výcvik přežije? Vraždící monstrum? A dokáže se ubránit vlastním genům, nebo se stane vražedkyní?
STÁHNOUT ČÍST
Knihy pro mládež | Strana 2 z 8 | Reknihy
Kniha Nevítaní vetřelci - Invazní rostliny a živočichové v Evropě(Nentwig Wolfgang) za skvělou cenu v internetovém knihkupectví moja-kniha.cz. Objevte i další knihy nejlevnější na internetu.
Dušan Veselý - Wikipedie
Kniha: Nevítaní (český jazyk) (Sophie Jordan). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus!
SOUVISEJÍCÍ KNIHY