Dopisy ztraceným eBook

Fatimma.cz Dopisy ztraceným Image

INFORMACE

Hledáte knihu Dopisy ztraceným? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2019 a autorem je Brigid Kemmerer? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

NÁZEV SOUBORU: Dopisy ztraceným.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,98 MB

ISBN: 9788075447524

POPIS
Řekli byste svá nejtemnější tajemství úplně cizímu člověku?Maminka Juliet Youngové byla reportážní fotografka a cestovala po celém světě. Juliet si s ní vždycky psala dopisy. Dokonce i po její smrti jí na hrobě nechává psaníčka. Je to jediný způsob, jak se s tím Juliet dovede vyrovnat. Declan Murphy je ten typ kluka, na kterého nechcete narazit. Během veřejně prospěšných prací, které mu přikázal soud, se pokouší uprchnout démonům své minulosti. Když si Declan přečte dopis, který najde vedle hrobu, neodolá a odepíše. Netrvá to dlouho a už se svěřuje úplně cizímu člověku a je jasné, že mají opravdu hodně společného. Ale Declan ani Juliet netuší, s kým si ve skutečnosti píší. Když se do jejich dopisů zamotá dění ve škole a přeskočí jiskra, tak však Juliet s Declanem zjistí, že pravda by je mohla navždy rozdělit.
STÁHNOUT ČÍST
Kniha: Dopisy ztraceným - Brigid Kemmererová | Knihy.ABZ.cz
Dopisy ztraceným | 47. být. S trochou pomoci se vyšplhá na sekačku, usadí se před tátou a obtočí malinké ručičky kolem volantu. Na chviličku jsem zase malý kluk a dívám se, jak se Ker‑ ry drápe do náklaďáku, aby tátovi „pomohla" řídit. Vždycky jsme se hádali, na kom je řada, aby seděl vedle něj.
Dopisy ztraceným - Brigid Kemmererová | Elektronická kniha ...
Dopisy ztraceným jsem měla přečtené hned. Knížku jsem přečetla během týdne, takže to opravdu svědčí o kvalitě příběhu. (Vysoké vytížení kvůli škole a blížící se maturitě.) Dopisy ztraceným jsem si většinou četla jenom v autobuse cestou do školy a domů. A náramně jsem si příběh užívala.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY