Neviditelný muž ze Salemu eBook

Fatimma.cz Neviditelný muž ze Salemu Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Neviditelný muž ze Salemu! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Neviditelný muž ze Salemu a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

NÁZEV SOUBORU: Neviditelný muž ze Salemu.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,88 MB

ISBN: 9788087697290

POPIS
Nejlepší švédská detektivka roku 2013 a čerstvý finalista ceny Skleněný klíč pro nejlepší skandinávskou detektivku 2014Třetí román Christoffera Carlssona.Léto končí a v jedné ubytovně pro stockholmské bezdomovce je nalezena zastřelená mladá žena. O tři patra výše světla policejních majáčků probudí policistu Leo Junkera. O téměř dvacet let dříve, během dospívání na stockholmském předměstí Salem, potkává mladý Leo dvě osoby, které v jeho životě zůstanou navždy: Johna a Julii Grimbergovy. John a Leo se spřátelí, mezi Leem a Julií vznikne něco víc. V pozadí však lze tušit ještě někoho, kdo všechno změní. Léto končí a na periferiích Stockholmu začíná pátrání po pachateli, jehož každý krok vede hlouběji do spletitého labyrintu vytvořeného někým, koho nelze chytit.
STÁHNOUT ČÍST
Neviditelný muž ze Salemu | Albatrosmedia.cz
© 1994 - 2020 Alza.cz a.s. Info o zpracování osobních údajů Správce os. údajů: Alza.cz a.s., IČO 270 82 440 . Účel zpracování os. údajů: uzavření a ...
Neviditelný muž ze Salemu - Christoffer Carlsson ...
Uživatelské hodnocení a recenze na Kniha Neviditelný muž ze Salemu. Odkazy na odborné recenze. Kompletní informace k výběru.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY