Povídky a Nové povídky eBook

Fatimma.cz Povídky a Nové povídky Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Povídky a Nové povídky! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Povídky a Nové povídky a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

NÁZEV SOUBORU: Povídky a Nové povídky.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,14 MB

ISBN: 9788025316344

POPIS
Povídky a Nové povídky Zdeňka Svěráka v exkluzivním dárkovém balení.K napsání povídek inspiroval Zdeňka Svěráka sám život. Zaslechnutá věta, odvyprávěná historka nebo útržek rozhovoru se staly jádrem příběhu, který autor rozvinul s typickou hravostí. V příbězích se jistě poznáte i vy.Kdokoli z nás se mohl někdy v životě dostat do podobné situace jako hlavní hrdinové jednotlivých příběhů.
STÁHNOUT ČÍST
Svěrák: Povídky a Nové povídky Komplet (CD) - Zdeněk ...
Zdeněk Svěrák se přiznává, že už na gymnáziu si usmyslel, že bude spisovatelem povídek a že je bude vydávat svázané v knížkách. Místo toho celý život psal filmové scénáře, texty pro divadlo a slova k písničkám. Sbírkou Povídky, která vyšla na podzim roku 2008 v nakladatelství Fragment a okamžitě se
Povídky a Nové povídky - Zdeněk Svěrák | KOSMAS.cz - vaše ...
Nové povídky hodnotím subjektivně jako lepší vyzrálejší sestru Povídek. Všechny mě bavily. Nyní pár slov ke každé z nich: Betlémské světlo - příběh vyprávěný z pohledu retardovaného Petra, víra drží celou rodinu pohromadě a víra dává naději a duševní sílu.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY