Obkládáme eBook

Fatimma.cz Obkládáme Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Obkládáme! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Obkládáme a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2001

NÁZEV SOUBORU: Obkládáme.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,70 MB

ISBN: 8024701928

POPIS
Kniha Obkládáme vám nabízí jasné a snadno použitelné postupy a návody ke všem potřebným technikám. Zjistíte, jak plánovat a připravovat obkládání,l aby to bylo pro vás časově i finančně nejvýhodnější, dozvíte se také, jaké obkladové materiály zvolit pro konkrétní účel a jak udržovat obklady v dobrém stavu. Budete umět obkládat problematická místa, jako jsou vany a umyvadla, potrubí a elektrické vývody. Naučíte se kombinovat kachlíky různých velikostí a vzorů a také opravovat a renovovat starší obklady a dlažby.
STÁHNOUT ČÍST
Obkladači z Brna, obkladačské práce
Inzerát TOP obkladový kámen - panely! obklad, břidlice v okrese Děčín, cena 1490Kč, od Kamenrula na Sbazar.cz. Popis: Mezi hlavní výhody obkladových panelů imitujících stavební kámen patří jejich nižší váha. Tímto kamenem nejčastěji obkládáme fasádu a sokl domu. Lze jej použít jak do interiéru, tak do exteriéru.
Venkovní obklady na fasády domů | obklady na sokl
Postavené zdi také štukujeme, obkládáme nebo malujeme. Nabízíme také hydroizolaci základů u novostaveb i rekonstrukcí. Nechte si zpracovat cenovou nabídku.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY