Sedmkrát upadnout, osmkrát vstát eBook

Fatimma.cz Sedmkrát upadnout, osmkrát vstát Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Sedmkrát upadnout, osmkrát vstát! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Sedmkrát upadnout, osmkrát vstát a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

NÁZEV SOUBORU: Sedmkrát upadnout, osmkrát vstát.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,20 MB

ISBN: 9788074329234

POPIS
A proto skáču, zpověď autistického kluka, napsal Naoki Higašida, když mu bylo třináct let, a sklidil celosvětový úspěch. V Sedmkrát upadnout, osmkrát vstát čtenářům své myšlenky předkládá už čtyřiadvacetiletý autor, který se s autismem musí dennodenně potýkat. V hutných kapitolách popisuje své zážitky ze školy, rodinné vazby, nezkrotnou radost z cest i obtíže s řečí. Čtenář tak okusí, jak složitě se může autista vypořádávat s věcmi, které my ostatní považujeme za samozřejmé: třeba s tím, že venku prší nebo že je těžké ustřihnout papír, když vás nevede přerušovaná linka. Higašida čelí každé nesnázi s trpělivostí a humorem: už jsi sedmkrát upadl? Tak koukej vstát i poosmé! S vědomím toho, jak podivně může jeho chování působit na druhé, se Higašida snaží, aby společnost na lidi s jakýmkoli postižením pohlížela především jako na lidské bytosti, ne jako na problém. I novou autorovu knihu otevírá předmluva spisovatele Davida Mitchella.
STÁHNOUT ČÍST
Sedmkrát upadnout, osmkrát vstát - Knihy.cz
V Sedmkrát upadnout, osmkrát vstát čtenářům své myšlenky předkládá už čtyřiadvacetiletý autor, který se s autismem musí dennodenně potýkat. V hutných kapitolách popisuje své zážitky ze školy, rodinné vazby, nezkrotnou radost z cest i obtíže s řečí. Čtenář tak okusí, jak složitě se může autista ...
Naoki Higašida: Sedmkrát upadnout, osmkrát vstát / ukázka ...
A proto skáču, zpověď autistického kluka, napsal Naoki Higašida, když mu bylo třináct let, a sklidil celosvětový úspěch.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY