Psychologie - Občanský a společenskovědní základ eBook

Fatimma.cz Psychologie - Občanský a společenskovědní základ Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Psychologie - Občanský a společenskovědní základ! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Psychologie - Občanský a společenskovědní základ a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

NÁZEV SOUBORU: Psychologie - Občanský a společenskovědní základ.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,38 MB

ISBN: 9788074020605

POPIS
Učebnice psychologie komplexně pokrývá učivo předmětu psychologie na středních školách. Zabývá se psychickými procesy, psychologií poznání, psychologií osobnosti, vývojovou psychologií i sociální psychologií. Pomůže pochopit principy představivosti či myšlení, vysvětlí pojem inteligence i podstatu jejího měření, seznámí s fungováním paměti a v neposlední řadě zavede i do světa citů. Kniha rovněž objasní pohled na jednotlivce jako osobnost, zdůvodní různá chování a vlastnosti jednotlivce a dotkne se i duševních poruch.
STÁHNOUT ČÍST
Kniha Psychologie - Občanský a společenskovědní základ ...
Občanský a společenskovědní základ Psychologie: učebnice Učebnice psychologie komplexně pokrývá učivo předmětu psychologie na středních školách. Zabývá se psychickými procesy, psychologií poznání, psychologií osobnosti, vývojovou psychologií i sociální psychologií.
Občanský a společenskovědní základ, Psychologie - Burza ...
Kupte knihu Občanský a společenskovědní základ Psychologie (Marie Vlková, Ladislava Doležalová) s 5 % slevou za 228 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 16 miliónů titulů.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY