Inspektor s velkým ptákem eBook

Fatimma.cz Inspektor s velkým ptákem Image

INFORMACE

Inspektor s velkým ptákem je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor František Niedl. Přečtěte si s námi knihu Inspektor s velkým ptákem na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

NÁZEV SOUBORU: Inspektor s velkým ptákem.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,48 MB

ISBN: 9788024389004

POPIS
Inspektor Prévit souhlasí s tím, že se stane volavkou a přiláká na sebe ty, kteří jsou přesvědčeni, že má u sebe něco, co se nemělo nikdy objevit na veřejnosti – flash disk. Atak mizí z povrchu země, mění si identitu, stěhuje se do malého městečka Chocowinity v Severní Karolíně, kde si na břehu pronajme domek. V okolí Prévitova domku, později na jeho verandě a nakonec i na jeho hlavě se začne objevovat velký pták – papoušek ara arakanga, který se rozhodne u inspektora ubytovat. Na protější straně zátoky se také ubytuje muž. Velel ostraze malé dešifrovací skupiny. Teď nepřetržitě sleduje Prévita. Je však obtížné odhadnout, zda ho má chránit, anebo odpravit.
STÁHNOUT ČÍST
Niedl, František : Inspektor s velkým ptákem
Inspektor Prévit souhlasí s tím, že se stane volavkou a přiláká na sebe ty, kteří jsou přesvědčeni, že má u sebe něco, co se nemělo nikdy objevit na veřejnosti - flash disk s citlivými daty. A tak si Prévit mění identitu a stěhuje se do malého městečka Chocowinity v Severní Karolíně, kde si na břehu pronajme domek.
Inspektor s velkým ptákem - František Niedl | Elektronická ...
Inspektor s velkým ptákem. 2019 · ekniha · MOBA (Moravská bastei) 978-80-243-9005-5, 978-80-243-9006-2. Štítky. české detektivky. Autor a jeho další knihy. František Niedl česká, 1949.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY