Anděl spásy eBook

Fatimma.cz Anděl spásy Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Anděl spásy! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Anděl spásy a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

NÁZEV SOUBORU: Anděl spásy.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,92 MB

ISBN: 9788026901778

POPIS
Mladý Jean-Pierre se nechá okouzlit napoleonskými ideály a přes protesty svých rodičů vstoupí do armády. Postupně o své iluze přichází, až je nakonec ošklivě zraněn v bitvě u Waterloo.Po smrti svých rodičů se raněný Jean-Pierre už coby markýz z Castillonu vrací na své rodové sídlo, aby zjistil, že je v dezolátním stavu – a že nemá peníze, aby ho opravil. Další rána osudu na sebe nenechá dlouho čekat – podle poslední vůle svého přítele plukovníka Dawlishe se musí postarat o jeho tři děti.Jean-Pierre je na konci sil. S krutými bolestmi se zavře ve svém pokoji a děti, kterým se stal poručníkem, nechce ani vidět. To ovšem netuší, že krásná Marietta, jeho schovanka, je nadaná léčitelskými schopnostmi.Podaří se Mariettě markýze vyléčit a dokážou společně povznést hrad k jeho někdejší slávě? Dokáže jít za svým cílem i přes nepřízeň osudu? A uvědomí si markýz včas, jakého anděla mu osud poslal do cesty?
STÁHNOUT ČÍST
Anděl spásy - Josef Vágner ☆ [HD] - YouTube
Josef Vágner - Anděl spásy 8. leden 2011 Snad letí sem anděl spásy. Ten můj dávný sen. Co nade mnou má ruku ochrannou. Spatřím křídel pár. Nebeský dar jak se snáší z oblaků a pak.
Anděl spásy :: Moji andělé
Kniha: Anděl spásy - Barbara Cartland. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY