SYNKOPY 61 eBook

Fatimma.cz SYNKOPY 61 Image

INFORMACE

Trávit čas knihou SYNKOPY 61! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu SYNKOPY 61 a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

NÁZEV SOUBORU: SYNKOPY 61.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,45 MB

ISBN: 9788089913268

POPIS
Historie brněnské kultovní kapely – příběhy vzestupů i pádů, období slávy i částečného zapomenutí, okamžiky štěstí i bezradnosti, vyprodaných i poloprázdných sálů, očekávání a nadšení s každou novou etapou, to vše vtipně zasazeno do dobových reálií.Monografie s bohatou obrazovou dokumentací, autentickými výpověďmi členů Synkop a komentáři jejich přátel i kritiků přibližuje téměř 60 let existence nejstarší dosud aktivně působící rockové skupiny..Knize předcházel stejnojmenný film režiséra Jiřího Vondráka, který se roky pohyboval v blízkosti kapely a patřil mezi nejbližší přátelé. Velký zájem o film a skupinu autora nyní vyprovokoval k napsání této monografie, která vychází v edici EFIGIES v grafické úpravě Libora Machaty.
STÁHNOUT ČÍST
Synkopy 61 — iVysílání — Česká televize
Neuniklo vám nějaké album nebo singl se jménem Synkopy (61) na přebalu? Zkontrolujte si to ve výčtu diskografie.
Synkopy 61 - Poselství dětem - text - KaraokeTexty.cz
Synkopy (Synkopy 61), brněnská rocková skupina, zahájení aktivity 1960, ukončení aktivity 1990. Skupina vznikla 1960 jako kvintet v obsazení Jiří Rybář (bicí, zpěv), Pavel Pokorný (housle, zpěv), Petr Směja (kytara, zpěv), Miloš Orság (akordeon) a Petr Fischer (klarinet), o rok později ji doplnil Jan Čarvaš (kontrabas, zpěv).
SOUVISEJÍCÍ KNIHY