Vríka eBook

Fatimma.cz Vríka Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Vríka! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Vríka a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

NÁZEV SOUBORU: Vríka.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,99 MB

ISBN: 9788087485538

POPIS
Sbírka Vríka se vyznačuje poezií, která někdy vyvolává dojem jazyka in statu nascendi, kdy se běžná slova teprve rodí z předjazykové, dosud neartikulované materie. Taková poezie silně evokuje folklorní kořeny, jazykovou magii, zaříkávání a funguje jako odkrývání dávné dané možnosti jazyka. Petra Strá doposud vydala sbírku Volavka (Host, 2013), publikovala v různých literárních časopisech (Host, Tvar aj.).
STÁHNOUT ČÍST
Vríka - Strá Petra | Knihy Dobrovský
Kupte knihu Vríka (Petra Strá) s 16 % slevou za 150 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů.
Vríka (2019) | Panáček v říši mluveného slova
Sbírka Vríka se vyznačuje poezií, která někdy vyvolává dojem jazyka in statu nascendi, kdy se běžná slova teprve rodí z předjazykové, dosud neartikulované materie. Taková poezie silně evokuje folklorní kořeny, jazykovou magii, zaříkávání a funguje jako odkrývání dávné dané možnosti jazyka.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY