Cesta eBook

Fatimma.cz Cesta Image

INFORMACE

Cesta je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Brandon Bays. Přečtěte si s námi knihu Cesta na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

NÁZEV SOUBORU: Cesta.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,28 MB

ISBN: 8072813001

POPIS
Když našli Brandon Bays v děloze velký nádor, vydala se na neobyčejnou cestu. Rozhodla se uzdravit přírodní cestou. Nebrala žádné léky, nepodstoupila operaci a o šest a půl týdne později nádor zcela zmizel. Na základě vlastních zkušeností pak sestavila jednoduchý návod, pomocí něhož se může každý člověk vydat na vlastní cestu k uzdravení, odkrýt a vyřešit potlačené buněčné vzpomínky, které způsobují emocionální a fyzické problémy, a začít se přirozeně uzdravovat.Kniha Cesta, ve které popisuje autorka svuj životní příběh a zkušenosti s léčbou, se stala celosvětovým bestsellerem. Její dílo ocenili přední světoví spirituální učitele. Deepak Chopra o ní řekl, že"bere své čtenáře na cestu ohromujíci inspirace". "Přečtete si tuto knihu a vydejte se na vlastní cestu k uzdravení", vyzval čtenáře Anthony Robbins a Dan Millman k tomu dodal: "Příběh Brandon je dukazem toho, že uvnitř každého z nás existuje uzdravujíci síla. Jedinečné na její knize je, že čtenáře učí, jak ji v sobě objevit".
STÁHNOUT ČÍST
Kryštof - Cesta ft. Tomáš Klus - YouTube
Cesta je ukázkovým příkladem rčení "Za málo peněz hodně muziky." Otec a syn putují pochmurnou, depresivní a zdevastovanou krajinou ve světě, ze kterého vymizel život. Nikde už nic neroste, zvířata nejsou. Jen šeď, déšť, zima a hlad.
Cesta domů - poskytujeme odbornou péči umírajícím a jejich ...
Mix - Kryštof,Tomáš Klus - Cesta YouTube. Kryštof - Křídla z mýdla. - Duration: 4:48. Aleš Ostrýt 300,142 views. Palo Habera - Boli sme raz milovani ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY