Obyčejná valašská cérka Jarmila Šuláková eBook

Fatimma.cz Obyčejná valašská cérka Jarmila Šuláková Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Obyčejná valašská cérka Jarmila Šuláková! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Obyčejná valašská cérka Jarmila Šuláková a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

NÁZEV SOUBORU: Obyčejná valašská cérka Jarmila Šuláková.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,41 MB

ISBN: 9788027006625

POPIS
Tato jedinečná publikace je vůbec jediná kniha o nejznámější folklorní zpěvačce, královně lidové písně, o Jarmilce Šulákové, jež o ní kdy vznikla. Popisuje její poklidné dětství, o celoživotní touze zpívat, poodkrývá mnohá překvapivá zjištění o jejím bohatém životě. Poutavé čtení proložené záznamy z jejich deníků a zápisů z cest, dobových dopisů a artefaktech, jakož i fotografií z celého jejího života Vám umožní blíže Jarmilku poznat. Kniha vznikala v plné spolupráci s Jarmilkou a její dcerou Zuzanou.
STÁHNOUT ČÍST
Obyčejná valašská cérka Jarmila Šuláková cena od 7,39 ...
Obyčejná valašská cérka Jarmila Šuláková. Tak zní název nové knihy Josefa Petrů o bezesporu nejznámější valašské folklorní zpěvačce. Kniha, která v těchto dnech spatřila světlo světa, je vůbec první publikací o životě Jarmily Šulákové.
Obyčejná valašská cérka Jarmila Šuláková - Josef Petrů ...
Všechny informace o produktu Kniha Obyčejná valašská cérka Jarmila Šuláková, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Obyčejná valašská cérka Jarmila Šuláková.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY