Proč sníme? eBook

Fatimma.cz Proč sníme? Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Proč sníme?! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Proč sníme? a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

NÁZEV SOUBORU: Proč sníme?.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,52 MB

ISBN: 9788027500093

POPIS
Kdo jsme, když spíme? Novinářka Alice Robbová se na jedné výzkumné výpravě v Peru naučila lucidnímu snění, při němž si spící člověk uvědomuje svůj stav, a dokonce může ovlivňovat podobu vlastních snů. Pro Robbovou to byl matoucí a zároveň povznášející zážitek. Následující měsíce zasvětila studiu vědeckých textů o snech a nemohla si vybrat lepší chvíli: kognitivní vědci a psychologové se v současnosti začínají znovu zajímat o sny a snaží se pochopit, proč se nám zdají. Nesníme totiž náhodně, sny zjevně mají svůj účel. Pomáhají nám učit se, a dokonce i překonávat traumata. Robbová čerpá z historických i aktuálních výzkumů, ze zkušenosti vlastní i zprostředkované a dovozuje, proč má snění pro naše duševní i tělesné zdraví zásadní význam.
STÁHNOUT ČÍST
Kompletní nabídka ostatní | Proč sníme? | Nakladatelství ...
Napsali o knize Proč sníme? Alice Robbová se zaměřuje na historický a společenský význam snů a analyzuje výsledky posledních vědeckých výzkumů. Snaží se napravit náš často přehlíživý postoj k tomuto projevu nevědomí.
Proč se nám zdají sny? Zde jsou nejčastější teorie - iDNES.cz
Proč sníme? Robbová, Alice Cena: 229 Kč Recenze a komentáře k titulu Zatím žádné recenze. přidat komentář nebo recenzi Oddělení knihkupectví ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY