Nepál eBook

Fatimma.cz Nepál Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Nepál! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Nepál a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2008

NÁZEV SOUBORU: Nepál.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,92 MB

ISBN: 9788375134421

POPIS
Nepál, to je bez pochyb jedno z nejkrásnějších zákoutí Země, mimořádné místo, kde se zasněžené štíty nejvyšších hor světa setkávají s džunglí v rovině Terai. Je to země starobylé historie, přátelských lidí a nekonfliktně se setkávajících náboženství - hinduismu a buddhismu. Vlivy rozdílných kultur a víry jsou dodnes zjevné v leganách a mýtech. Od VII. století zde vznikaly a upadaly další dynastie, ale nevelký stát, dnes už bývalé království, lavírující mezi mocnostmi Číny a Indie, zůstal nezávislý. Nepál, to je opravdová Mekka horolezců. Je známý svými vynikajícími turistickými stezkami, které vedou pod nejvyšší štíty, přes vesničky izolované od zbytku světa. Velký turistický ruch panuje ve městech údolí Káthmándú, i přesto je zde možné se těšit klidu a nabažit se krásy.
STÁHNOUT ČÍST
Poznávací zájezdy 2020 | Francie, Německo, Paříž, Londýn ...
Nepál, místo, kde lidé a země dotýkají se nebes. Původně jsme založili tyto stránky z důvodu podávat informace z našich cest po Nepálu atd. Dnes na našem webu naleznete naše postřehy z treků v Nepálu, cenné informace od cestovatelů z oblastí Annapurny, Everestu a Gokyo, Rolwalingu, památek v Káthmándú a okolí, Manaslu ...
Referát ze zeměpisu - Nepál
NEPÁL - trek okolo Manaslu + Tsum Valley. 11.04.2020 - 03.05.2020 23 dn ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY