Osudová láska - Jaroslav Marvan eBook

Fatimma.cz Osudová láska - Jaroslav Marvan Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Osudová láska - Jaroslav Marvan! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Osudová láska - Jaroslav Marvan a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2004

NÁZEV SOUBORU: Osudová láska - Jaroslav Marvan.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,26 MB

ISBN: 8086718352

POPIS
Jeden z nejoblíbenějších českých herců Jaroslav Marvan (1901-1974) proslul jako představitel charakterních rolí, ctihodných otců rodin, policejních radů, neúplatných úředníků. I jeho život byl na první pohled takový. Léta žil ve spořádaném bezdětném manželství a jen jeho nejbližší věděli, že tento ctihodný muž má ještě jednu tvář.Kniha vyprávění, fotografií a vzpomínek blízkých.
STÁHNOUT ČÍST
Osudová láska - Jaroslav Marvan - Eva Viktorová, 2004 ...
Márinka mu musela častokrát dělat doprovod a stále si připomínat své "selhání" v roli ženy. O tom, jak to opravdu mohlo být, vydá už na konci května Eva Viktorová v knize Osudová láska Jaroslav Marvan vydané nakladatelstvím Formát.
Osudová láska - Jaroslav Marvan utajený otec aneb příběh ...
O čem je kniha Osudová láska? Jeden z nejoblíbenějších českých herců Jaroslav Marvan (1901-1974) proslul jako představitel charakterních rolí, ctihodných otců rodin, policejních radů, neúplatných úředníků. I jeho život byl na první pohled takový.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY