Horské chaty v Jeseníkách eBook

Fatimma.cz Horské chaty v Jeseníkách Image

INFORMACE

Horské chaty v Jeseníkách je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Petr Možný. Přečtěte si s námi knihu Horské chaty v Jeseníkách na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

NÁZEV SOUBORU: Horské chaty v Jeseníkách.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,67 MB

ISBN: 9788086438696

POPIS
Prostřednictvím historických pohlednic a fotografií kniha zachycuje původní stavby na horách, později přebudované na ubytovny pro první návštěvníky Jeseníků až po dnešní horské chaty. Postupně se čtenář seznámí s horskými chatami na Skřítku, Rabštejně, Alfrédovou chatou, Jelení studánkou, Františkovou myslivnou, Ovčárnou, Barborkou, Kurzovní, na Pradědu, Švýcárnou, chatami na Červenohorském sedle, Vřesovou Studánkou, Šerákem, Ramzovou, chatou na Zlatém chlumu a Biskupské kupě.
STÁHNOUT ČÍST
Horské chaty v Jeseníkách - Zdeněk Gába,Petr Možný | Knihy ...
Horské chaty v Jeseníkách. Zdeněk Gába, Petr Možný. Prostřednictvím historických pohlednic a fotografií kniha zachycuje původní stavby na horách, později přebudované na ubytovny pro první návštěvníky Jeseníků až po dnešní horské chaty.
Lovecké chaty v Jeseníkách
Chalupa Oldřiška se nachází v Jeseníkách v malebné horské vesničce Štědrákova Lhota. Chata je provozována celoročně a pro tyto účely je i vybavena.Chata je situována jižním směrem, slunce na bazén, zahradu a chatu svítí až do samého večera.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY