Základy přírodopisných znalostí eBook

Fatimma.cz Základy přírodopisných znalostí Image

INFORMACE

Základy přírodopisných znalostí je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Josef Herink. Přečtěte si s námi knihu Základy přírodopisných znalostí na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

NÁZEV SOUBORU: Základy přírodopisných znalostí.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,78 MB

ISBN: 8086034690

POPIS
Příručka obsahuje po vzorupodobné úspěšné příručky Základy zeměpisných znalostí návod k sestavení osnov pro přírodopis ve školních vzdělávacích programech pro základní vzdělávání podle rámcových vzdělávacích programů základního vzdělávání a sbírku úloh k procvičování a prověřování vědomostí a dovedností.
STÁHNOUT ČÍST
Knihy Josef Herink | Dobré Knihy.cz
Příručka obsahuje po vzoru podobné úspěšné příručky Základy zeměpisných znalostí návod k sestavení osnov pro přírodopis ve školních vzdělávacích programech pro základní vzdělávání podle rámcových vzdělávacích programů základního vzdělávání a sbírku úloh k procvičování a prověřování vědomostí a dovedností.
Základy elektrotechniky - Chci.cz
Nabídky na Základy elektrotechniky z desítek vybraných e-shopů na jednom místě. Nalezené produkty odpovídají dotazu Základy elektrotechniky.Informace, hodnocení a komentáře k Základy elektrotechniky Vám pomohou v rozhodování. Vybraný produkt koupíte výhodně přes Chci.cz a zvolený e-shop Vám Základy elektrotechniky doručí dle Vašich požadavků.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY