Sexy mlékař eBook

Fatimma.cz Sexy mlékař Image

INFORMACE

Sexy mlékař je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Alice Clayton. Přečtěte si s námi knihu Sexy mlékař na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

NÁZEV SOUBORU: Sexy mlékař.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,78 MB

ISBN: 9788020442451

POPIS
Natalie Graysonová má všechno. Je krásná, žije na Manhattanu a pracuje jako top manažerka přední reklamní agentury, jejíž kampaně se nebojí provokovat. Má spoustu přátel, milující rodinu a v adresáři samé pěkné svobodné mládence. Co víc by si mohla moderní holka z velkoměsta přát? Odpovědí je, samozřejmě… sýr. Nataliinou oblíbenou činností je trávit sobotní rána na Union Square, kde se každý týden koná farmářský trh, na němž se může naplno oddat své vášni pro všechno mléčné. Nataliin oblíbený stánek navíc uspokojuje i její vášeň pro všechno sexy. Oscar Mendoza, majitel mlékárny Bailey Falls a dodavatel těch nejlepších farmářských sýrů, jaké může Hudson Valley nabídnout, je vysoký, snědý, záhadný… a vypadá to, že nejeví zájem. Nebo to si alespoň Natalie myslí – ačkoli jí to nezabrání snít o velikosti jeho, ehm, bandasky na mléko. Romantika bublá, vášeň pění, a něco neuvěřitelného vyplouvá na povrch. Mohla by to být… láska?
STÁHNOUT ČÍST
Kniha Sexy mlékař - Alice Clayton | Dobré Knihy.cz
Nejširší výběr e-knih je připraven. Za pár minut můžete číst Sexy mlékař od Alice Claytonová. Nakupujte u vašeho knihkupce s tradicí.
Sexy mlékař (Alice Clayton) | Detail knihy | ČBDB.cz
Sexy mlékař Autor: Claytonová, Alice Nakladatel: Mladá fronta EAN: 9788020442451 ISBN: 978-80-204-4245-1 Originál: Cream of the Crop Překlad: Vargová, Alžběta Popis: 1× kniha, vázaná, 240 stran, česky Rozměry: 14,5 × 21 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání)
SOUVISEJÍCÍ KNIHY