Atlas dopravní dostupnosti v České republice eBook

Fatimma.cz Atlas dopravní dostupnosti v České republice Image

INFORMACE

Hledáte knihu Atlas dopravní dostupnosti v České republice? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2017 a autorem je Tomáš Hudeček? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

NÁZEV SOUBORU: Atlas dopravní dostupnosti v České republice.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,85 MB

ISBN: 9788024449821

POPIS
Doprava a mobilita jsou jedním z nutných a klíčových faktorů regionálního i mezinárodního rozvoje. Atlas dopravní dostupnosti prezentuje výsledky výzkumu dopravních dostupností v Česku. Na mapách jsou znázorněny časové dopravní dostupnosti současných krajských měst a hlavního města Prahy v silniční síti v průběhu stoletého období, a to v letech 1920, 1960, 2012 a predikce stavu v roce 2020. Tradiční mapy dopravní dostupnosti jsou doplněny o změny v relativní i absolutní časové dostupnosti a také kartografické anamorfózy. Informace v mapách jsou doplněny o tabulky, grafy, diagramy a popisný text, který shrnuje získané poznatky a uvádí také vysvětlení pro pozorované změny. Atlas vznikl v rámci spolupráce odborníků z ČVUT v Praze, Univerzity Karlovy v Praze a Univerzity Palackého v Olomouci.
STÁHNOUT ČÍST
Atlas sociálně prostorové diferenciace | Atlas obyvatelstva
Atlas dopravní dostupnosti v České republice. Kdo napsal knihu Atlas dopravní dostupnosti v České republice? Autorem je Tomáš Hudeček, Kolektiv autorů. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih.
Atlas dopravní dostupnosti v České republice
Srovnání dopravní politiky v České republice a Rakousku na příkladu jižní Moravy a Dolních Rakous / Vydáno: (1997) Haack Atlas Weltverkehr : Weltatlas des Transport- und Nachrichtenwesens / Vydáno: (1985) Hodnocení dostupnosti primární zdravotní péče v Česku.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY