Say Yes Summer (český jazyk) eBook

Fatimma.cz Say Yes Summer (český jazyk) Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Say Yes Summer (český jazyk)! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Say Yes Summer (český jazyk) a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2020

NÁZEV SOUBORU: Say Yes Summer (český jazyk).pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,24 MB

ISBN: 0

POPIS
Svěží letní příběh o hrdince, která sebere odvahu a pustí se do nových věcí a výzev, které jí přinesou nové zážitky, nové problémy, nová přátelství, a když se odváže...Rachel Brooksová měla vždycky jasné cíle: mít samé jedničky, dostat se na vysněnou univerzitu a získat stipendium. A vyplatilo se to – po letech pilného studia a tvrdé práce odmaturovala na výbornou a je připravená to oslavit… nicneděláním. Protože Rachel Brooksová doteď říkala na všechno ne. Ne tancování, ne večírkům, a hlavně ne klukům. A teď to konečně přišlo – nic jí nebrání užít si trošku zábavy… kromě jí samotné. Takže když narazí na knížku, která je celá o tom, že by člověk měl zkoušet nové věci, napadne ji: co kdyby přeci jenom zkusila pro změnu říkat ano… na všechno?
STÁHNOUT ČÍST
Kateřina Rathouská | Slovesná tvorba
get a letter in a few days to say yes or no. So now I guess I just have to wait. 20th March, 4.12 p.m. Got the letter! Got the job! Great news - yes!! I start the day after school finishes for the summer break. I can't wait. Wicked! 1 Are the statements true (T) or false (F)? 1. The writer applied for work at the weekends. 2.
yes - český překlad - slovník bab.la
They need something (say a new website) and they're interested in hiring you. But first, they want to know much it'll cost. After they tell you what they need, give them a ballpark figure. It doesn't have to be exact or detailed. Just say it looks like a $15k project but you'll need more details to get a more precise estimate.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY