Nový život eBook

Fatimma.cz Nový život Image

INFORMACE

Hledáte knihu Nový život? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2012 a autorem je Orhan Pamuk? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

NÁZEV SOUBORU: Nový život.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,54 MB

ISBN: 9788025704912

POPIS
V románu Nový život student Osman propadne kouzlu záhadné knihy a zároveň i překrásné dívce Canan, v jejíchž rukou knihu poprvé spatřil. Když Canan zničehonic zmizí, vydává se ji Osman hledat a zároveň odhalovat záhady světa popsaného v knize. Opouští všechny dosavadní jistoty a podniká dalekou cestu, aby unikl moderní civilizaci a znovu objevil tradiční způsob života. V knize nacházíme téma střetu modernity a tradice, Východu a Západu, ale můžeme ji chápat i jako napínavou road-movie s kriminální zápletkou, jako mystickou cestu za poznáním Boha či smyslu života.
STÁHNOUT ČÍST
Kdo jsme - Církev Nový Život
Nový život, je plný vtipných situácií, aké občas zažíva každý z nás. Traja najlepší kamaráti sa rozhodnú ukončiť svoje kariéry a sú tak na prahu ich nového života. Musia si vybrať cestu, po ktorej pôjdu ďalej.
Alighieri, Dante: Nový život 1 - iLiteratura.cz
Přesně rok uplynul od smutného dne českého fotbalu, dne, kdy tragicky zemřel reprezentační útočník Josef Šural. Ztrátu tehdy těžce snášela především manželka Denisa, na jejíž bedra padla péče o dvě dcerky, z nichž jedné byly v tu dobu pouhé tři měsíce. Teď už ale vše zvládá zřejmě mnohem lépe. Je znovu těhotná a již brzy by měla porodit.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY